Gerard Korll met kop en schouders boven de rest in tweede karperwedstrijd

terug naar overzicht

Zaterdag, 13 mei 2017

Afgelopen vrijdagnacht is de tweede wedstrijd van de competitie gevist. Tijdens de loting kwam er een dreigende lucht over Montfoort heen. Na de loting vertrok iedereen snel naar de stekken. Om 19:45 kwam er een zware bui met hele dikke druppels over. Tot 12 uur was het relatief stil, alleen Gerard Korll ving 2 vissen. 's Nachts werd her en der een visje gevangen en ook Gerard Korll bleef doorvangen. 's Morgens bleek dat er 15 vissen zijn gevangen. Gerard Korll is eerste geworden met 6 karpers en een totaal gewicht van 56,8 kilo. Tweede werd Jacco Renes met 2 karpers met een gewicht van 12,4 kilo.
Zie voor de totaal uitslag "wedstrijden" uitslagen.

De volgende wedstrijd is op vrijdag 2 juni.